loader
Son DAKİKA:
Foto

Çeşme polisi suça ve suçluya geçit vermiyor

Çeşme Emniyet Müdürlüğü ekipleri, üç ayrı bölgede şüphe üzerine durdurduğu araçlarda yaptığı aramalarda uyuşturucu madde ve ruhsatsız tabanca ele geçirdi.

Edinilen bilgiye Çeşme Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, Çeşme'nin Çiftlik Mahallesi'nde şüphe üzerine bir aracı durdurdular. E.K. ve A.K. adlı kişilerin bulunduğu araçta arama yapan polis ekipleri, bir miktar uyuşturucu madde ele geçirdiler. Cumhuriyet Savcılığı'nca verilen arama kararı üzerine soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri, E.K. ve A.K.'nın konutlarında yaptığı aramada çok miktarda uyuşturucu madde ve hassas terazi ele geçirdiler. Yapılan işlemlerin ardından mahkemeye çıkarılan zanlılar, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çeşme Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği ekiplerince de, Çeşme'nin Üniversite Mahallesi'nde yapılan denetimler sırasında, C.T.'nin kullandığı araç, şüphe üzerine durduruldu. Araçta arama yapan polis ekipleri, 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirdiler. Ruhsatsız silaha el koyan ekipleri, C.T. hakkında tahkikat başlattılar.

Çeşme'de, Şahin Tepesi olarak adlandırılan bölgede, şüphe üzerine bir aracı durduran polis ekipleri, araçta yaptıkları aramada bir miktar uyuşturucu madde ele geçirdiler. Polis ekipleri, araçta bulunan A.S. ve S.G. hakkında tahkikat başlattılar.


Bu Haber 49 Defa Görüntülenmiştir.


Son Eklenen

Ulak Avrupa İle Dünya'dan Haberdar Olun..