loader
Foto

En Başarılı Jıngle ödülü Dolphin’e...

Büyük bir katılımla gerçekleşen Ödül Töreninde Gaziantep’in Ulusal ajansı, başarılarla dolu çeyrek asrı geride bırakan Dolphin Ajans jıngle dalında  ödül aldı.

Ankara Kulübü Derneği Seymenleri’nin unutulmaz gösterileriyle başlayan tören, siyaset, iş dünyası ve medya temsilcilerini bir araya getirdi.

Medyamize Medya Grup Başkanı Dr. Kadir Gürbüz’ün açılış konuşmasını yaptığı ve  bir çok dalda Yılın en’lerinin ödül aldığı tören,de ( Yılın En Başarılı Jıngle) Reklam Ajansı Ödülünü ise Dolphin Ajans aldı.

Törende ödülü Dolphin Ajans adına yılın ödülü En başarılı  belgesel yapımcısı Özlem Balcı aldı.

Dolphin Ajans Başkanı Nazmi Özkoyuncu ise şöyle konuştu: “26 yıllık meslek hayatımızda ajans adına birçok ödül aldık ama 2. kez aldığımız jıngle ödülü çok anlamlı, çünkü Anadolu da  markalarına reklam müziği yapabilen bir ajans var, İstanbul ile yarışan, bu hiçte göründüğü gibi kolay değil  dedi.  Jıngle bir markanın ruhunu oluşturur her marka ruhunu müzik ile bulur ve akılda kalır. Buda marka olmanın en kısa ve ekonomik yoludur” dedi. Özkoyuncu, ödülümüzü çalışanlarımızla, markalarımızla ve Gazişehir ile  paylaşıyoruz dedi.

 

Bu Haber 2 Defa Görüntülenmiştir.

Ulak Avrupa İle Dünya'dan Haberdar Olun..